Free Video Call Recorder for Skype

1.2.64.627
oy
0

Tek bir tıkla Skype sohbetlerinizi kaydedin

58k

Bu uygulamayı oyla

Free Video Call Recorder of Skype, adından anlaşılacağı gibi, kullanıcıların ücretsiz olarak Skype görüşmelerini kaydetmesine izin veren bir araçtır. Tümüyle ücretsiz olmasının yanısıra programın en dikkat çekici özelliği kullanımının oldukça basit olmasıdır.

Program, kullanıcılarına kayıt yapmak için üç farklı yol verir. İlki, kullanıcıların ekranın her iki köşesinde de video ve ses kaydı yapmasına izin verir. İkincisi, hattın diğer tarafında sadece video kaydı içindir; üçüncüsü ise bir sohbette sadece sesi kaydetmeye izin verir.

Free Video Call Recorder of Skype'nin en büyük avantajlarından biri ise düşük işlemci gereksinimlerine sahip olması fakat yüksek kaliteli kayıtlar yapmasıdır. Daha da ötesi, programın arayüzü oldukça basittir öyle ki tek yapmanız gereken kayıtlarınızı kaydetmek istediğiniz klasörü seçmektir. Video kayıtları MP4 formatındayken ses kayıtları MP3 formatındadır.

Free Video Call Recorder of Skype en değer verdikleri Skype sohbetlerini tek bir tıkla anı olarak kaydetmelerine izin veren kullanışlı bir araçtır.
Kısıtlamalar

50 ücretsiz MP3 şarkısı.

Uptodown X